آشنایی با هالیوود
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»آشنایی با هالیوود

آشنایی با هالیوود

جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

اهمّیت فراوان رسانه‌ها، به ویژه رسانه‌هایی، چون سینما و تلویزیون، غیر قابل چشم‌پوشی است و این صنعت که هم سود سرشار و هم تأثیرگذاری بالایی بر افکار عمومی دارد، چیزی نیست که از چشم قدرت‌طلبانی، چون صهیونیست‌ها دور بماند.از این‌رو اصلی‌ترین شرکت‌های فیلم‌سازی دنیا با مدیریت صهیونیست‌ها در مکانی به نام «هالیوود» پایه‌گذاری شد.

هالیوود کجاست؟

هالیوود که امروزه دیگر به نمادی از سینمای غرب تبدیل شده است، یک منطقه از شهر «لس آنجلس» آمریکاست. منطقه‌ای که در گذشته‌ای نه چندان دور، مکانی برای چرای حیوانات بود و حالا قطب سینمای جهان است.
پیش از آنکه منطقه هالیوودی وجود داشته باشد این ناحیه محل زندگی کشاورزان، کابوی‌ها، راهزنان، جویندگان معدن و تقریباً منطقه‌ای توسعه‌نیافته بود.

صاحبان هالیوود

صهیونیست‌ها اصلی‌ترین شرکت‌های فیلم‌سازی را در آمریکا به وجود آوردند و سپس هالیوود را به عنوان پایتخت آن معرفی کردند. آنها با سرمایه‌گذاری بسیار، یهودیان سینماگر فعّال در سراسر جهان را به هالیوود آوردند تا جایی که بر اساس گفته کارشناسان، حدود 90% هالیوود، یهودی - صهیونیستی هستند، یا وفاداری خود به این جریان را به انحاء مختلف اثبات کرده‌اند.

استفاده از این فعّالان کاربلد باعث شده  نمادها و اسطوره‌های خود را به راحتی به دنیای سينما وارد کنند و در نهایت، به مردم برسانند.

برای نمونه به نام برخی از مهم‌ترین فعّالان رسانه‌ای هالیوود اشاره می‌کنیم:
استیون اسپیلبرگ، رومن پولانسکی، دارن آرنوفسکی، استنلی کوبریک، وودی آلن،  رابرت مرداک، پل نیومن، رابرت دنیرو، تیم برتون، ناتالی پورتمن، جری لوئیس، کرک داگلاس، مایکل داگلاس، هریسون فورد، داستین هافمن، رابرت رد فورد و... .

«اسطوره_های صهیونیستی سینما»

خرید از یاران شاپ http://yon.ir/gn81I

نوشتن نظر